Koło Gospodyń Wiejskich we Wrześnicy bierze udział w programie Fundacji Biedronka pn. „Danie Wspólnych Chwil”. Ambasadorem programu jest Jakub Kuroń. W projekcie bierze udział łącznie 90 KGW z terenu całego kraju, które organizują spotkania dla seniorów w swojej okolicy.
Panie z KGW Wrześnica dotychczas zorganizowały już 2 spotkania, w których wzięło udział łącznie 90 osób starszych. Były to Dzień Seniora i Spotkanie wigilijne.
- Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumne, że bierzemy udział w tym programie – mówią zgodnie panie z Wrześnicy – Jednocześnie zapraszamy na kolejne wydarzenie zakończone wspólnym posiłkiem, które odbędzie się w sobotę, 14 stycznia 2023 r. w świetlicy wiejskiej we Wrześnicy.